Destek Hattı

Sık Sorulan Sorular

Biz kimiz?

20 Yıldır Siemens Ev Aletleri Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermekte olan Bollucuoğlu Dayanıklı Tüketim Mağazasıyız.

  

Siemens yetkili bayisi olduğunuzu nasıl teyit edebilirim?

7000120023 numaralı yetkili satıcı kodumuz ve Bollucuoğlu Dayanıklı Tüketim ünvanımız ile 444 66 88 hattından Siemens müşteri hizmetlerine sorgulatabilirsiniz.

Size nasıl ulaşabilirim?

Ürün, stok, işlem bilgisi için bize 372 2538888 / 533 2949720 mağaza telefonlarımızdan ya da  info@bollucuoglu.com.tr ile mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Sitenizden nasıl sipariş verebilirim?

Online mağazamıza üye olmadan ya da kişisel hesap üyelikleriniz (google, facebook vs.) ile hızlı bir şekilde beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sipariş onayı verdiğim ürünün hareket bilgisine nasıl ulaşabilirim?

Satın alma işlemi gerçekleştiğinde, ürününüz hızlı bir şekilde adınıza faturalı olarak sevk edilecektir, kargoya verilen ürününüzün takibini sistem üzerinden kargo takip seçeneği ile yapabilirsiniz.

 

Sipariş verirken ödeme araçlarınız nelerdir?

Öncelikle alışverişinizi güvenle yapabilmeniz için ödeme işlemlerinde 256 SSL ve 3D secure güvenlik yöntemlerinin kullanıldığını bilmenizi isteriz. Tüm bankaların kredi kartları ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bir diğer güvenli ödeme aracı olarak havale/Eft tercih edildiğinde sitemizde paylaşılan firmamıza ait banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Ürün teslimatları ne zaman gerçekleşir?

Ürün temin süreleri ortalama 2-10 gün arasında değişmektedir. İlave süreç gerektiren durumlarda tarafınıza yapılan bilgilendirme ve onay süreci ile birlikte bu zaman aralığı 2-20 gün arası olabilmektedir.

Teslim alınan ürün hasarlıysa ne yapmalıyım?

Size sunulan taşımacılık hizmeti ne olursa olsun ürününüzde ciddi bir hasar olup olmadığından emin olun. Almış olduğunuz ürün Siemens yetkili servislerince kurulduğu sürece garanti kapsamındadır. Herhangi bir hasar tespitinde ücretsiz olarak gerekli işlemler yapılacaktır. 

Ürün kurulumunu nasıl yaptırabilirim?

Tüm Türkiye’de geniş bir servis ağıyla hizmet veren Siemens Yetkili Servislerinden Ücretsiz Kurulum için 444 66 88 müşteri hizmetleri hattını arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Ürünlerin garantisi var mıdır?

Siemens markalı beyaz eşyalarda garanti süresi 3 yıl, küçük ev aleti ve MDA (ocak-davlumbaz) gurubunda 2 yıldır. Dilerseniz ek garanti ile bu süreyi uzatabilirsiniz. 

Kurulum gerektiren ürünlerin garanti kapsamında olabilmesi için kesinlikle Siemens yetkili servislerince kurulmuş olması gerekir. 

Hangi markaların satışını gerçekleştiriyorsunuz?

Temsilcisi bulunduğumuz Siemens Ev Aletleri ve Philips markasının yetkili satıcısı olarak müşterilerimize doğru ürünü en avantajlı fiyatlarla sunuyoruz.

Başka platformlarda satış yapıyor musunuz?

Markamızın ve firmamızın güvencesi ile ürünlerimizin satışını kurumsal mağazamızda gerçekleştirirken web sitemiz ile tüm Türkiye’nin hizmetine sunuyoruz. Ticarette aracı firmaların garantisine ihtiyaç duymadan güvenli alışverişin adresi olmak için www.bollucuoglu.com.tr ile sizlerleyiz. 

Müşteri Girişi

Daha fazla ürünler için tıklayınız
Hiç ürün bulunamadı.

Menu

Paylaş

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın